[Resignations] Police Detective II, Cliff Rakerd

Resignations za Officere koji su zvanicno napustili sluzbu svojom voljom.
Post Reply
Cliff_Rakerd

[Resignations] Police Detective II, Cliff Rakerd

Post by Cliff_Rakerd » Tue Aug 28, 2018 10:21 pm

Ah...dosao je i taj trenutak. Prosto mi je zao sto moram da napustim Department, ali jebiga. Imam puno RL problema, fudbal, porodica, skola, devojka...No, zelim da se zahvalim svima koji su bili tu uz mene i sa kojima sam se druzio i provodio ove lepe dane. Bilo je tu puno uspona i padanja, kako od strane mene tako i od strane Departmenta. Zelim svima da se zahvalim jos jednom na druzenju i zabavi koju ste mi priredili. Ima puno osoba, koje sam upoznao ove 3 godine provedenih u Departmentu. Svako ko cita ovo ce se pronaci u svakoj godini, provedenu sa mnom. Zelim svima da pozelim srecu i puno truda. Ostvarite svoje ciljeve koje ste sebi zacrtali i idite ka njima. Prijatno momci i lep pozdrav. Uzivajte!!

Chief - Tebi sve cestitke na Departmentu. Uspeo si da ga podignes kada je bio na dnu i uvek si to radio sa ljubavlju i zeljom. Hvala na ukazanoj prilici u ovom Departmentu.

Asst. Chief - Tebi sve cestitke. Znamo se jos i pre samog Departmenta, United City, i jos mnogi serveri gde smo se druzili. Srecno u RLu sa fudbalom, nogometom. Ostvari svoje ciljeve, kako u Rlu tako i u Departmentu.

Deputy Chief - Tebe nisam bas najbolje upoznao, jer nikada nismo nesto bili bliski. U poslednje vreme smo se mnogo puta druzili, ali sve striktno i preko uniforme, sto bi se reklo. Lep pozdrav i uzivaj.

Lopez - Najjaci lik. Uvek tu da pomogne, a i da odmogne :D Steta sto nismo blize pa da se i u RL vidimo, ali bice prilika. Imat cu utakmice i tamo negde kod tebe, pa da banes. I, hajde vise idi na det III, smorio si kao det II :P

Williams - Dobar lik, malo lud, ali OK lik. Srecno sa Detektivima i doguraj jos dalje, koliko god mozes. Imas ti smisao za Detektive, samo ti treba jos malo iskustva. No, pokupices ti to iskustvo od Lopeza i Dep. Chiefa.

Regan - Jedan od likova koje sam zgotivio. Bili smo uvek u dobrim odnosima i pomagali jedan drugome. Srecno sa kosarskom i da doguras do NBA. Ako sta treba oko PDa ili Rla, obrati mi se, tu sam da ti pomognem uvek. Idi na tog SGTa, dosadilo mi da te zovem Officer ;)

Morgan | Hernardo McGariss - Jos jedan lud Detective. Steta sto nisi uspeo da doguras do Det II, malo ti je falilo ali jbg. Znam zbog cega si napustio PD. Srecno u RL i uzivaj.

Brown - Ah...znas ti sve. Nemam sta tebi puno da pricam. Znas sve sto trebas. Ako kad budes dolazio, javi se. Inc, sto si me ispalio za 24.8??? :D

Charlie Barnwell - Dobra osoba, imao je svoje ciljeve u Departmentu i svoje vizije, ali jbg RL. Guraj svoje i uzivaj.

Lexa - Odlican lik, uvek za zejebanciju. Nismo nesto bili previse u drustu, ali smo se druzili. LP legedno.

Peroxid ( Underwood ) - Prvi Detective koji mi je dao tu zelju da postanem Detective. Kada smo smisljali kodove za CID, eh...One patrole, zabave..Steta sto nismo u kontaktu, LP i srecno u RLu.

Lewis - Nadrogirani, umisljeni, Detektive. Steta sto nisam video one batine koje si dobio sa Williamsom...Srecno u RL.

Grant - Nadrogirani Detektive. Hvala ti na svemu sto si me naucio, sto se tice CIDa. Ne bih ni bio ovakav kakav sam da nije bilo tebe. Steta sto si napustio PD, a CID ostavio bez svega. Znam da uvek brines za CID i dok nisi u PDu.

Hana - Bili smo u dobri odnosima kod si bila na SAMPu. Steta sto si se udaljila od nas. LP i uzivaj.

Pedja - PIROT, TNT, uvek je bio lud. Uvek se trudio oko ASD, ali steta. TD je uvek bio bolji od tb i tvoje divizije :P Srecno u Rl i uzivaj.

Ima tu i drugih, no, ne mogu vas sve spomenuti. Ima vas previse. Bas sam razmisljao, sada koliko sam sve osoba upoznao, uh...previse je, oko 50 osoba :) Sve koje sam poznavao LP i uzivajte. Ostavite svoje snove, ciljeve, koje imate.

Police Detective II, Harry Gemas, Jessica Ashword, Lee Lawliet, Cliff Rakerd end of watch.
Image
Attachment:
CHARACTERS:
Harry Gemas - Retired 18.04.2018 - Dead
Jessica Ashword - Retired 29.05.2018 - Move to New York - Alive
Lee Lawliet - Retired 23.08.2018 - Move to Japan, Tokyo - Alive
Cliff Rakerd - Retired 29.08.2018 - Alive

William_Anderson

Re: [Resignations] Police Detective II, Cliff Rakerd

Post by William_Anderson » Tue Aug 28, 2018 10:36 pm

Srecno brate cujemo se oa se i vidimo
Image Police Detective I William Anderson LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - "TO PROTECT AND TO SERVE" "Look Sharp, Act Sharp, Be Sharp"

Cliff_Rakerd

Post by Cliff_Rakerd » Tue Aug 28, 2018 10:41 pm

Zao mi je sto nisam sve spomenuo. Jbg previse ljudi razumite. One koje nisam LP i uzivajte.
Image
Attachment:
CHARACTERS:
Harry Gemas - Retired 18.04.2018 - Dead
Jessica Ashword - Retired 29.05.2018 - Move to New York - Alive
Lee Lawliet - Retired 23.08.2018 - Move to Japan, Tokyo - Alive
Cliff Rakerd - Retired 29.08.2018 - Alive

Raven_Adams

Post by Raven_Adams » Tue Aug 28, 2018 11:43 pm

Sretno brate dalje u RL ❤️
Image
Image POLICE OFFICER III+1 (SLO) RAVEN ADAMS
Image

Adrian_Campbell

Post by Adrian_Campbell » Wed Aug 29, 2018 4:28 am

Sretno dalje u RL i hvala na svemu sto si doprinjeo CIDu i samim tim Departmentu ! Vidimo se u RL ! ❤
Image

RETIRED
POLICE COMMANDER
ADRIAN CAMPBELL

LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " TO PROTECT AND TO SERVE "
LSPD WALL OF HONOR MEMBER
Attachment:
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Roman_Lewis

Post by Roman_Lewis » Wed Aug 29, 2018 8:29 am

Sretno u RL Gemas,stvarno mi je zao jel si jako pozitivan i dobar lik,sve najbolje u RL.

Sebastian_Lopez

Post by Sebastian_Lopez » Wed Aug 29, 2018 9:13 am

Nesreco, bio si promasaj za Traffic, i za CID al dobro hajde da tebe nije bilo ja bih imao jos vise posla. Inace, nisam te cuo mozes da ponovis? :lol:
Image
Image POLICE DETECTIVE II SEBASTIAN LOPEZ

COMMANDING OFFICER OF TRAFFIC DIVISION
ORGANIZED CRIME DIVISION MEMBER

Image
Award & Qualifications

Dave_Dauphinias

Post by Dave_Dauphinias » Wed Aug 29, 2018 9:16 am

Brate moj cujemo se mi, ako dolazis negde blizu javi se da se vidimo. Sa lopiem sam se vec video pa moram i sa tobom.
Image
POLICE OFFICER DAVE DAUPHINIAS
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " TO PROTECT AND TO SERVE "

Llyod_Appleton

Post by Llyod_Appleton » Wed Aug 29, 2018 9:20 am

E moj detektive , hvala za FTPeve i sretno ti dalje u RL!
POLICE OFFICER II LLYOD APPLETON
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - "TO PROTECT AND SERVE"

Image

Marcus_Morgan

Post by Marcus_Morgan » Wed Aug 29, 2018 5:32 pm

Burazeru moj, hvala ti na svemu covjek koji je gino za department i CID, kad je god kakav problem bio ti so ha izvlacio. Na kraju krajeva LJUDINA. Sretno ti dalje cucemo se mi.
RETIRED

POLICE DETECTIVE I MARCUS MORGAN

COMMANDING OFFICER OF TRAINING DIVISION
ASSISTANT COMMANDING OFFICER OF COMMUNITY RELATIONS DIVISION
RECRUITMENT & EMPLOYMENT OFFICER II
SENIOR TRAFFIC OFFICER

Post Reply