Eddie McNally [ACCEPTED #004]

Locked
Eddie_McNally

Eddie McNally [ACCEPTED #004]

Post by Eddie_McNally » Tue Aug 21, 2018 2:17 pm

Image
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
APPLICATION FORM

1. PERSONAL INFORMATIONS
  • (( IN CHARACTER ))

1.1 Ime i Prezime:Eddie McNally
    1.2 Datum rodjenja, godine:12.01.1990. (28 godina)
    1.3 Mesto rodjenja:LS.
    1.4 Prebivaliste, adresa:524 Morris Street.
    1.5 Pol:Musko.
    1.6 Obrazovanje:Saobracajna srednja skola, Kriminalisticki fakultet.
    1.7 Drzavljanstvo:Americko.
    1.8 Kontakt telefon:572-006
    1.9 Trenutna profesija:Nemam trenutnu profesiju.

1.10 Kopija vozacke dozvole: **Zakacena kopija vd.**

(( OUT OF CHARACTER ))

1.11 Ime (Opcionalno):Djordje
    1.12 Prezime (Opcionalno):/
    1.13 Godine:14
    1.14 Pol:Musko
    1.15 Koliko dnevno mozete igrati:2h+
    1.16 Koliko dugo igrate na City of Angels zajednici:Godinu dana.
    1.17 Navedite ispod sva prethodna imena koja ste koristili na serveru:Anisha_Roussell(stockov PD), Keontray_Latimer, Khryssa_Bullard, Nicolas_Carballo, Jenny_Roberts, Cassidy_MulligaN, Joseph_Antico

1.18 Da li ste spremni da ukoliko pripadate bilo kojoj drugoj oficijalnoj ili ne oficijalnoj fakciji napustite:Da.

1.19 Slika vaseg stats-a sa UCPa: UCP Stats
    1.20 Slika vaseg stats-a InGame: InGame Stats
    1.21 Da li tecno govorite Srpski/Bosanski/Hrvatski:Da.
    1.22 Da li posedujete ispravan TeamSpeak3 i mikrofon koji mozete svakodnevno koristiti:Da.

2. JOB PREVIEW AND QUESTIONAIRE
  • (( IN CHARACTER ))

2.1 Navedite vase mane i vrline te ih objasnite:
    • Ja sam, po mom misljenju, vrlo iskren, odan covek. Svaki posao koji sam imao, voleo sam ga, bas zato sam uvek bio dobar u svom poslu. Vrlo sam odlucan, uvek pribran, nikad ne panicim, bilo u situaciji porodicni problem, ili opasnost po zivot, uvek sam pribran. Imam dobre, jako dobre reflekse koji ce u ovom poslu veoma dobro sluziti. Veliki sam poznavalac oruzija. Jako sam brz, u svojoj osnovnoj skoli sam na takmicenjima najcesce dobijao 1. mesto. Moje mane su da sam malo deblji nego sto treba da budem, ali trudim se da to ispravim. Umem da budem tvrdoglav.
    2.2 Kakav posao treba obavljati jedan officer:
    • Svaki Officer mora da bude svestan svojih postupaka, i da shvata svoj posao veoma ozbiljno, zato sto je to velika odgovornost. U svakoj situaciji mora da bude pribran, mora da shvati da od njega zavise milioni zivota gradjana LSa. Mora da spreci bilo kakav nacin vrsenja kriminalnih aktivnosti. Uvek mora da ima kontrolu nad situacijom, mora da bude spreman da pomogne svakome.
    2.3 Objasnite kako shvatate motto "To Protect and To Serve":
    • Kao sto i sam slogan govori, zastititi i sluziti. Officer mora biti svestan onog sto radi, i da stoji iza dela koje pocini. Officer mora shvatiti svoj posao ozbiljno, mora biti fizicki i psihicki spreman na apsolutno svaku situaciju. LSPD mora da radi kao tim, bez timskog rada se ne moze nista postici. Ceo taj tim mora da casno i svesno brani svoj grad, da zastiti nevine ljude. Officeri moraju biti na oprezu 24 sata u 7 dana.
    2.4 Napisite nekoliko recenica o vasoj proslosti i vasem zivotu:
    • Ja se zovem Eddie McNally.Rodjen sam 12.01.1990. u Los Santos bolnici. Od malena sam se uvek mesao tamo gde sam mislio da je nesto lose ili da je nepravda. Ostali su me uvek kritikovali zbog toga, ali ja sam nastavio to da radim. U skoli sam uvek bio odlican, nikad nisam ucio zbog roditelja, nego zbog sebe. Nisam bas uvek imao maximalan prosek(5,00), ali uvek sam bio odlican, sto mi je na zavrsnom ispitu donelo 70 bodova. Tada mi je bio maximum dobiti 30 bodova, od kojih sam dobio 21,5. Imao sam par dana da razmislim koju cu srednju skolu upisati, moj teca koji je inace bio Police Officer mi je predlozio Saobracajnu srednju skolu. Ja sam ga poslusao i stavio to za prvu zelju, za ostalo je bilo skroz nebitno. Upao sam u Saobracajnu srednju skolu, to sam odmah javio mom teci. On je bio ponosan na mene, a ja srecan. Prvu godinu sam prosao sa vrlo dobrim prosekom, a ostale tri sa odlicnim. Kad sam vec bio na takvom putu za Police Department, odlucio sam upisati Kriminalisticki fakultet, koji sam skoro diplomirao. Nakon sto sam zavrsio Kriminalisticki fakultet, zaposlio sam se kao radnik u kancelariji, bas skoro sam dao otkaz u firmi u kojoj sam radio. To sam uradio kako bih aplicirao za Police Department.
    2.5 Kako po vama izgleda savrsen Police Officer i kada sme upotrebiti vatreno oruzije::
    • Savrsen Police Officer je uvek pribran, ima kontrolu nad situacijom, uvek sa zadovoljstvom pomaze gradjanima i sluzi gradu. Savrsen Police Officer obavlja svoj posao svesno, odgovorno i casno. On to ne radi zbog novca, vec da bi zastitio svoj grad. Uvek ce postovati pravila Police Departmenta, odazivace se na pozive, slusace jace cinove u Departmentu. Police Officer sme upotrebtii vatreno oruzije samo u situacijama kad mora, odnosno kada osumnjiceni upotrebi vatreno oruzije, kada bude opasno po kolege ili gradjane LSa. U drugim slucajevima, koriscenje vatrenog oruzija je neopravdano.

3. DECLARATION
  • (( IN CHARACTER ))

3.1 Ja, Eddie McNallly, potvrdjujem da je sve u ovoj aplikaciji tacno i da ne postoje lazne informacije koje su izdate u ovoj aplikaciji. Takodje priznajem da je aplikacija bila ispunjena sama bez ikakve pomoci i bez saveta i odgovora drugih ili fizickog/psihickog pritiska/nagovora drugih ljudi vec svojom voljom. Razumem da sve izdate netacne informacije dovode do odbijanja prijave i pokretanja krivicnog postupka.

(( OUT OF CHARACTER ))

3.2 Ja, Djordje, se slazem sa svim uslovime policije i da su sve informacije izdate u aplikaciji istinite i da u ovoj aplikaciji priznajem istoriju kazni od strane administracije bez laganja. Nemam nikakav kontakt sa policijom i nisam na black listi Los Santos Police Departmenta. Ja se slazem da budem aktivan kad god imam pristup igrici i serveru.

4. (( DODATNE INFORMACIJE I KOMENTARI ))
  • 4.1 Dodatni komentar:Srecno :)
Last edited by Eddie_McNally on Tue Aug 21, 2018 5:32 pm, edited 1 time in total.

Xavier_Sapphira

Re: Eddie McNally

Post by Xavier_Sapphira » Tue Aug 21, 2018 5:22 pm

Image

LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
TO PROTECT AND TO SERVE

Postovani Eddie McNally,

Ovim putem vas obavestavamo da je nakon pregleda od strane Recruitment & Employment Officera vasa aplikacija stavljena na PENDING STATUS zbog pojedinih nedostataka koji moraju biti ispravljeni. Imate 24 sata da ispravite greske koje su navedene, ukoliko ne ispravite vasa aplikacija ce biti odbijena.

Pronadjene greske:

- Nedovoljno uloženog truda u 2.3 sekciju

Potpisano,
Los Santos Police Department,
Recruitment & Employment Division,
Commanding Officer, Xavier Sapphira

Eddie_McNally

Re: Eddie McNally [PENDING #004]

Post by Eddie_McNally » Tue Aug 21, 2018 5:33 pm

Greska ispravljena.

Xavier_Sapphira

Re: Eddie McNally [DI #004]

Post by Xavier_Sapphira » Tue Aug 21, 2018 5:35 pm

Image LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
TO PROTECT AND TO SERVE

Postovani Eddie McNally,

Ovim putem vas obavestavamo da je nakon pregleda od strane Recruitment & Employment vasa aplikacija PRIHVACENA te vas obavestavamo da ste uspesno usli u Regrutni Proces Los Santos Police Departmenta. Sledeci korak u Regrutnom Procesu je FAZA 2 (Department Interview). Da biste pristupili toj fazi, potrebno je da budete ispred LSPD Headquarters-a i da strpljivo cekate. Obavezno je da pozivom na 911 kontaktirate R&E Officera sledecom recenicom:

Aplikant Eddie McNally zahteva R&E Officera radi Department Interviewa.
Zabranjeno je zvati non stop broj te je dozvoljeno jednom u 30 minuta traziti officera. Kao lokaciju, potrebno je navesti LSPDHQ.

Potpisano,

Xavier_Sapphira

Re: Eddie McNally [ACADEMY #004]

Post by Xavier_Sapphira » Thu Aug 30, 2018 3:12 pm

"TO PROTECT AND TO SERVE"

Postovani Eddie McNally,

Ovim putem vas obavjestavamo da nakon detaljnog razmatranja vaseg interview-a Recruitment & Employment Officeri su odlucili da ste uspjesno POLOZILI. Sljedeci ujedno i posljednji korak je Police Academy (PA) a nakon toga Final Exam (FE). Javite se prvo slobodnom R&E Officeru da vas preuzme za akademiju.

Potpisano,
Commmanding Officer, Xavier Sapphira

Xavier_Sapphira

Re: Eddie McNally [FE #004]

Post by Xavier_Sapphira » Thu Aug 30, 2018 3:13 pm

"TO PROTECT AND TO SERVE"

Postovani Eddie McNally,

Ovim putem vas obavjestavamo da nakon vase obuke i prisustva na Police Academy (PA) Recruitment & Employment Officeri su odlucili da ste uspjesno PROSLI. Sljedeci ujedno i posljednji korak je Final Exam (FE). Vas Final Exemination ce biti vama poslan, te cete imati tacno 2h od primitka Final Exama da ga rijesite i posaljete nazad.

Potpisano,

Xavier_Sapphira

Re: Eddie McNally [ACCEPTED #004]

Post by Xavier_Sapphira » Thu Aug 30, 2018 3:15 pm

Image POLICE ACADEMY EXAMINATION ACCEPTED
Dragi aplikante,

Vas Police Academy Examination je detaljno pregledan od strane Recruitment & Employment Officera i donijeta je konacna odluka. Vas Police Academy Examination je zadovoljio nase kriterije , te je stavljen na ACCEPTED

Vas slijedeci i poslijednji korak prije stupanja na duznost kao Police Officer je Department Induction.

S postovanjem,

Recruitment & Employment Division, Administrative Services Bureau

Locked