Michael Felix [FAILED DI #004]

Locked
Michael_Felix

Michael Felix [FAILED DI #004]

Post by Michael_Felix » Thu Aug 16, 2018 9:58 pm

Image
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
APPLICATION FORM

1. PERSONAL INFORMATIONS
  • (( IN CHARACTER ))

1.1 Ime i Prezime:Michael Felix
    1.2 Datum rodjenja, godine:23.10.1994
    1.3 Mesto rodjenja:Dillimore
    1.4 Prebivaliste, adresa:/
    1.5 Pol:Musko
    1.6 Obrazovanje:Zavrsen kriminalisticki fakultet.
    1.7 Drzavljanstvo:Americko
    1.8 Kontakt telefon:705882
    1.9 Trenutna profesija:Inzinjer

1.10 Kopija vozacke dozvole: **Zakacena kopija vd.**

(( OUT OF CHARACTER ))

1.11 Ime (Opcionalno):
    1.12 Prezime (Opcionalno):
    1.13 Godine:18
    1.14 Pol:Musko
    1.15 Koliko dnevno mozete igrati:2-3
    1.16 Koliko dugo igrate na City of Angels zajednici:Ima neko vrijeme..
    1.17 Navedite ispod sva prethodna imena koja ste koristili na serveru:Samo ovaj valjda.

1.18 Da li ste spremni da ukoliko pripadate bilo kojoj drugoj oficijalnoj ili ne oficijalnoj fakciji napustite:Da

1.19 Slika vaseg stats-a sa UCPa: UCP Stats
    1.20 Slika vaseg stats-a InGame: InGame Stats
    1.21 Da li tecno govorite Srpski/Bosanski/Hrvatski:Da
    1.22 Da li posedujete ispravan TeamSpeak3 i mikrofon koji mozete svakodnevno koristiti:Da

2. JOB PREVIEW AND QUESTIONAIRE
  • (( IN CHARACTER ))

2.1 Navedite vase mane i vrline te ih objasnite:
    • Obicno se kod mene neprimijete ali eto nabrojacu par mana, a st ose vrlina tice, ima dosta korisnog. Uporan sam, nesebican, druzeljubiv, pazljiv, dobro pamtim, samo neke u kojim najvise uzivam. A sto se mana tice, ponekad kazem stvari koje ne mislim, brzo se vezem za ljude, uglavnom ne primijetne su, da ne duzim dalje.
    2.2 Kakav posao treba obavljati jedan officer:
    • Casno i posteno treba da obavlja svoj posao, da brani svoj grad i drzavu, da uvijek bude spreman na tezak i stresan timski rad, u bilo kojoj, manje vise, teskoj situaciji, Da ostane pribran u svakoj situaciji, da ne paniči, uvijek da pomogne starijem u nevolji, mladjima takodje, treba napomenuti da je obavezno slusanje vecih rankova od sebe..
    2.3 Objasnite kako shvatate motto "To Protect and To Serve":
    • Kako i sam slogan kaze, sluziti i braniti, uvijek stojati iza svog posla, te nikad ne paničiti i biti spreman na fizicke i psihicke poslove, akcije. Takodje kada procitate slogan, odmah vas asocira na timski rad, na postovanje svog grada i drzave, te i uvijek biti spreman raditi svoj casni posao, i sa ponosom braniti i sluziti, ne samo drzavi, vec i narodu, sto starijem, to i mladjem.
    2.4 Napisite nekoliko recenica o vasoj proslosti i vasem zivotu:
    • Michael Felix. Rodjen u Dillimoru, 23 Oktobra, u malom traileru do kojeg sam do skoro zivio, od majke Bella(e) i oca Josh(a). Kako nismo bili bas finansijski stabilni, morao sam da zivim sa njima cak i do zavrsetka fakulteta. Nakon sto sam zavrsio srednju skolu, dogovorio sam se sa roditeljima da dalje nastavim na Kriminalistickom fakultetu, kako bih se oprobao kao policajac i eventualno postao nesto u zivotu. Nakon zavrsenog fakulteta, i neke ustedjevine, dogovorio sam se sa roditeljima i odlucio da dalje nastavim u Los Santosu u nadi da cu se zaposliti poslom iz, da kazem snova, da budem pripadnik LSPD-a.
    2.5 Kako po vama izgleda savrsen Police Officer i kada sme upotrebiti vatreno oruzije::Mora imati ispeglano odijelo u kojem radi, te ne smije imati nikakve mrlje, perfektno postavljen duty belt, na kojem se nalaze sve stvari koje Police Officer mora imati tijekom svoje duznosti. Kada smije upotrebiti pistolj(vatreno oruzje): Jednostavno kada se osjeti u opasnosti, ili kada je suspect vidljivo naoruzan, i spreman da puca.
    • OVDE TEKST

3. DECLARATION
  • (( IN CHARACTER ))

3.1 Ja, Michael Felix, potvrdjujem da je sve u ovoj aplikaciji tacno i da ne postoje lazne informacije koje su izdate u ovoj aplikaciji. Takodje priznajem da je aplikacija bila ispunjena sama bez ikakve pomoci i bez saveta i odgovora drugih ili fizickog/psihickog pritiska/nagovora drugih ljudi vec svojom voljom. Razumem da sve izdate netacne informacije dovode do odbijanja prijave i pokretanja krivicnog postupka.

(( OUT OF CHARACTER ))

3.2 Ja, Dino, se slazem sa svim uslovime policije i da su sve informacije izdate u aplikaciji istinite i da u ovoj aplikaciji priznajem istoriju kazni od strane administracije bez laganja. Nemam nikakav kontakt sa policijom i nisam na black listi Los Santos Police Departmenta. Ja se slazem da budem aktivan kad god imam pristup igrici i serveru.

4. (( DODATNE INFORMACIJE I KOMENTARI ))
  • 4.1 Dodatni komentar:
Welp :P

Xavier_Sapphira

Re: Michael Felix

Post by Xavier_Sapphira » Thu Aug 16, 2018 10:27 pm

Image LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
TO PROTECT AND TO SERVE

Postovani Michael Felix,

Ovim putem vas obavestavamo da je nakon pregleda od strane Recruitment & Employment vasa aplikacija PRIHVACENA te vas obavestavamo da ste uspesno usli u Regrutni Proces Los Santos Police Departmenta. Sledeci korak u Regrutnom Procesu je FAZA 2 (Department Interview). Da biste pristupili toj fazi, potrebno je da budete ispred LSPD Headquarters-a i da strpljivo cekate. Obavezno je da pozivom na 911 kontaktirate R&E Officera sledecom recenicom:

Aplikant Michael Felix zahteva R&E Officera radi Department Interviewa.
Zabranjeno je zvati non stop broj te je dozvoljeno jednom u 30 minuta traziti officera. Kao lokaciju, potrebno je navesti LSPDHQ.

Potpisano,
Los Santos Police Department,
Recruitment & Employment Division,
Commanding Officer, Xavier Sapphira

Xavier_Sapphira

Re: Michael Felix [FAILED DI #004]

Post by Xavier_Sapphira » Sat Sep 08, 2018 10:17 pm

Image LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
"TO PROTECT AND TO SERVE"

Postovani Michael Felix,

Ovim putem vas obavjestavamo da nakon detaljnog razmatranja vaseg interview-a Recruitment & Employment Officeri su odlucili da ste nazalost PALI interview. Zahvaljujemo vam se na interesiranju za LSPD i zelimo vam vise srece drugi puta.

- Nijeste pokazali nikakvu zainteresovanost za Los Santos Police Department te se uopste nijeste ni pojavljivali za intervju, totalna neaktivnost.

Potpisano,
Los Santos Police Department,
Recruitment & Employment Division,
Commanding Officer, Xavier Sapphira

Locked