[Reinstatement Request] Police Officer I, David Halstead

Reinstatements daje sve informacije potrebne sluzbenicima koji su samovoljno izasli da se vrate, forma aplikacije i ostale zahteve vezane za vracanje u Los Santos Police Department.
Locked
Carter_Cooper

[Reinstatement Request] Police Officer I, David Halstead

Post by Carter_Cooper » Fri Aug 24, 2018 6:52 pm

Image
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
REINSTATEMENT REQUEST FORM

Image 1. LICNE INFORMACIJE
  • (( IN CHARACTER / OUT OF CHARACTER ))

1.1 Ime i Prezime:David halstead

1.2 Termination ili Resignation:Termination
    1.3 Razlog za Termination ili Resignation:Zbog manjka vremena nisam stigao odraditi sve FTP patrole
    1.4 Rank pre Terminationa ili Resignationa:Police Officer I
    1.5 Datum Terminationa/Resignationa:Od prilike 10 ili 11 Jun

Image 2. GENERALNE INFORMACIJE
  • (( IN CHARACTER / OUT OF CHARACTER ))

2.1 Zasto smatrate da vas Los Santos Police Department treba primiti nazad (100+): Zato sto sam vec bio pripadnik Los Santos Police Departmenta znam manual i znam sve ostalo sto je potrebno, prosao sam par FTP patrola ali zbog manjka vremena nisam stigao da odradim vise njih i zato sam terminateovan, zelim da se vratim u sluzbu i ovog puta zavrsim sve obaveze i da ostanem u samom departmentu sto duze, Smatram da sam spreman da se vratim na posao i izvrsavam svoju duznost kako treba jer sam dosta dugo vremena proucavao manual i naucio sam svih 5 voluma tako da znam da sam spreman da se vratim na duznost ukoliko se staff officeri sloze

2.2 Zasto se vracate u Los Santos Police Department i sta vam je motivacija (70+)?:Motivacija da se vratim u sluzbu jeste samo obavljanje duznosti, zelim da sluzim gradu i budem jedan od officera za primer niko nije bez greske ali smatram da Los Santos mora da bude sigurnije mesto a ja zelim da doprinesem da se to desi, jer je to cilj svakog Police Officera, zelim da civili znaju da ako se nesto desi mogu da racunaju na ceo Police Department i treba da znaju da mi ispunjavamo nasu duznost

2.3 Ukoliko se vratite u Los Santos Police Department, sta su vasi dalji ciljevi i motivacija?:Kao sto sam pre rekao, glavni cilj mi je da ceo grad bude bezbedan i da civili znaju da mogu da racunaj na ceo Los Santos Police Department

2.4 Sta ste radili tokom odsutnosti iz Los Santos Police Departmenta, objasnite detaljno i kako ste provodili vreme?:Uglavnom sam svoje vreme trosio tako sto sam vezbao sa vatrenim oruzijem i pokusavao da nabavim licencu, zbog neuspesnih nabavljanja licenci neko vreme sam radio u manjoj firmi to jest u kancelariji skoro sam dao otkaz iako je plata bila zadovoljavajuca

2.5 Koliko planirate biti aktivni u LSPDu ukoliko se vratite i da li prihvatate da ispunjavate minimalne uslove aktivnosti?:Planiram da budem dosta aktivniji nego pre i spreman sam da ispunim minimalne uslove aktivnosti i svakog dana budem na duznosti onoliko koliko je potrebno

Image 3. (( SLIKE ))
  • (( OUT OF CHARACTER ))

3.1 Slika vaseg stats-a: Link

3.2 Da li ste bili kaznjavani od strane admina za vreme odsutnosti iz LSPDa?:Ne

3.3 Da li pripadate bilo kojoj oficijalnoj fakciji na serveru:Ne

Image 4. (( DODATNE INFORMACIJE I KOMENTARI ))

Maximiliano_Navarro

Re: [Reinstatement Request] Police Officer I, David Halstead

Post by Maximiliano_Navarro » Sat Aug 25, 2018 11:39 am

Image LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
TO PROTECT AND TO SERVE

Gospodine David Halstead,

Ovim putem vas obavestavamo da je vas Reinstatement Request prosledjen i stavljen na diskusiju. Odgovor na isti cete dobiti u roku od 24-48h. Do tada budite strpljeni i cekajte, hvala vam na interesovanju da se vratite u Los Santos Police Department.

Potpisano,

Los Santos Police Department,
DEPUTY CHIEF OF POLICE,
MAXIMILIANO NAVARRO
Image

DEPUTY CHIEF OF POLICE MAXIMILIANO NAVARRO
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " TO PROTECT AND TO SERVE "

" Lead by example, not by force. "

Arturo_Montoya

Post by Arturo_Montoya » Sat Sep 01, 2018 11:38 am

TO PROTECT AND TO SERVE

Gospodine, David Halstead

Obavestavamo vas da je diskusija vaseg Reinstatement Requesta zavsrena i da je vas reinstatement request PRIHVACEN. Nudimo vam poziciju ranka POLICE OFFICER I. Ukoliko ste zadovoljni ponudjenim i ako zelite da prihvatite imate 48 h da odgovorite sa tim da li prihvatate ili ne.

Potpisano,

ASSISTANT CHIEF,
Arturo Montoya
Image

ASSISTANT CHIEF OF POLICE ARTURO MONTOYA

LSPD Manual| The Los Santos Police Department | LSPDHQ (Social Club)

Carter_Cooper

Post by Carter_Cooper » Sat Sep 01, 2018 12:11 pm

Prihvatam

Arturo_Montoya

Post by Arturo_Montoya » Sun Sep 02, 2018 11:17 am

TO PROTECT AND TO SERVE

Gospodine David Halstead,

Prihvatanjem odluke pristali ste da budete opet clan Los Santos Police Departmenta. Vas serial number je (15011). Cestitamo vam i molimo vas da pre ulaska i obavljanja duznosti procitate pravilnike i kontaktirate Staff Officera za invite. Takodje postavite zahtev za neophodne grupe.

LSPD Department Manual
LSPD Deklaracija Manuala
LSPD Request Board
LSPD Operations Assignments Desk

Srecno sa novom karijerom!

Potpisano,

ASSISTANT CHIEF,
Arturo Montoya
Image

ASSISTANT CHIEF OF POLICE ARTURO MONTOYA

LSPD Manual| The Los Santos Police Department | LSPDHQ (Social Club)

Locked