Artur McGregor [FAILED DI #003]

Locked
Artur_McGregor

Artur McGregor [FAILED DI #003]

Post by Artur_McGregor » Wed Aug 01, 2018 11:17 pm

Image
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
APPLICATION FORM

1. PERSONAL INFORMATIONS
  • (( IN CHARACTER ))

1.1 Ime i Prezime: Artur McGregor
    1.2 Datum rodjenja, godine: 27.07.1995.,Dvadeset i tri godine.
    1.3 Mesto rodjenja: Los Santos
    1.4 Prebivaliste, adresa: Blueberry 7
    1.5 Pol: Muškarac
    1.6 Obrazovanje: Osnovna škola i srednja stručna sprema,odnosno računalni tehničar.
    1.7 Drzavljanstvo: Američko
    1.8 Kontakt telefon: 559752
    1.9 Trenutna profesija: Radnik na Blueberry farmi.

1.10 Kopija vozacke dozvole: **Zakacena kopija vd.**

(( OUT OF CHARACTER ))

1.11 Ime (Opcionalno): Mlađo
    1.12 Prezime (Opcionalno): /
    1.13 Godine: 21
    1.14 Pol: Muškarac
    1.15 Koliko dnevno mozete igrati: 3-6 sati
    1.16 Koliko dugo igrate na City of Angels zajednici: Od početka servera
    1.17 Navedite ispod sva prethodna imena koja ste koristili na serveru: Dwayne Willson,Liam McGregor,Jessica Willson,John Price,Ricardo Mendez...

1.18 Da li ste spremni da ukoliko pripadate bilo kojoj drugoj oficijalnoj ili ne oficijalnoj fakciji napustite: Da

1.19 Slika vaseg stats-a sa UCPa: UCP Stats
    1.20 Slika vaseg stats-a InGame: InGame Stats
    1.21 Da li tecno govorite Srpski/Bosanski/Hrvatski: Da
    1.22 Da li posedujete ispravan TeamSpeak3 i mikrofon koji mozete svakodnevno koristiti: Da

2. JOB PREVIEW AND QUESTIONAIRE
  • (( IN CHARACTER ))

2.1 Navedite vase mane i vrline te ih objasnite: Brzo učim,imam visoka moralna načela,komunikativan sam
    • Brzo učim,imam visoka moralna načela,komunikativan sam,optimist sam,hladne sam glavom u bilo kakvoj situaciji.Ponekad znam biti tvrdoglav,ali ako sam u krivu ipak priznam grešku i ispričam se,za ostale mane ne znam.
    2.2 Kakav posao treba obavljati jedan officer:
    • Mora održavati red i mir u gradu,koliko god je moguće.Kontrolirati promet što je bolje moguće,jer baš on može spriječiti neku nesreću.Police Officer mora biti spreman na svakakve situacije,mora uvijek biti hladne glave.Mora biti uzoran jer on ipak predstavlja svoju državu.Prema civilma se treba obraćati s poštovanjem.Uvijek treba biti fokusiran na poslu,što je više moguće.Treba biti psihički i fizički spreman na svaku situaciju.
    2.3 Objasnite kako shvatate motto "To Protect and To Serve":
    • Sve već dosta toga otkriva.Štititi i služiti.To znaći da svaki policajac svoj život stavlja na kocku kako bi štitio i držao red u svome gradu,odnosno državi.Uvijek su ti da služe svome narodu,kako god mogu i što bolje mogu.Svaki put kad vidite taj slogan na autu,dobijete neki osjećaj sigurnosti,jer znate da ima neko ko je uvijek tu za vas.
    2.4 Napisite nekoliko recenica o vasoj proslosti i vasem zivotu:
    • Rođen sam u Los Santosu i imam dvadeset i tri godine.Nakon što sam se zaposlio na Blueberry farmi,osamostalio sam se od roditelja i odselio u jedan stan blizu mog posla.Zadovoljan sam sa svojim poslom ali znam da mogu postići više i bolje.Želim služiti svome narodu i državi.Osnovnu školu sam prošao bez problema.Upisao sam srednju za računalnog tehničara,i to sam prošao bez većih problema.Mrzim nepravdu i to je jedan od mnogih razloga zašto želim postati policajac.Volim ići u teretanu i u slobodno vrijeme se baviti parkourom.Moja najveća trenutna želja je ta da počmem pomagati i služiti Američkom narodu.
    2.5 Kako po vama izgleda savrsen Police Officer i kada sme upotrebiti vatreno oruzije::
    • Savršen Police Officer bi trebao biti uvijek profesionalan.Treba ostati hladne glave,ne smije gubiti razum,mora biti strpljiv,mora ostati fokusiran na poslu,inaće bi ga to moglo koštati glave ili nekog drugog.Police Officer treba biti fizički i psihički spreman na bilo koju situaciju.Officer treba biti komunikativna osoba i uzoran tip osobe,jer on predstavlja svoju državu.Uvijek treba biti spreman za timski radi.Svoje oružije smije upotrijebiti jedino kada je njegov ili tuđi život u opasnosti od neke osobe.Ukoliko dobije dozvolu od supervisora,smije pucati u gumu tokom potjere,tada također onda smije koristiti svoje oružije.

3. DECLARATION
  • (( IN CHARACTER ))

3.1 Ja, Artur McGregor, potvrdjujem da je sve u ovoj aplikaciji tacno i da ne postoje lazne informacije koje su izdate u ovoj aplikaciji. Takodje priznajem da je aplikacija bila ispunjena sama bez ikakve pomoci i bez saveta i odgovora drugih ili fizickog/psihickog pritiska/nagovora drugih ljudi vec svojom voljom. Razumem da sve izdate netacne informacije dovode do odbijanja prijave i pokretanja krivicnog postupka.

(( OUT OF CHARACTER ))

3.2 Ja, Artur McGregor, se slazem sa svim uslovime policije i da su sve informacije izdate u aplikaciji istinite i da u ovoj aplikaciji priznajem istoriju kazni od strane administracije bez laganja. Nemam nikakav kontakt sa policijom i nisam na black listi Los Santos Police Departmenta. Ja se slazem da budem aktivan kad god imam pristup igrici i serveru.

4. (( DODATNE INFORMACIJE I KOMENTARI ))
  • 4.1 Dodatni komentar: Sretno svima.

Xavier_Sapphira

Re: Artur McGregor

Post by Xavier_Sapphira » Wed Aug 01, 2018 11:35 pm

Image LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
TO PROTECT AND TO SERVE

Postovani Artur McGregor,

Ovim putem vas obavestavamo da je nakon pregleda od strane Recruitment & Employment vasa aplikacija PRIHVACENA te vas obavestavamo da ste uspesno usli u Regrutni Proces Los Santos Police Departmenta. Sledeci korak u Regrutnom Procesu je FAZA 2 (Department Interview). Da biste pristupili toj fazi, potrebno je da budete ispred LSPD Headquarters-a i da strpljivo cekate. Obavezno je da pozivom na 911 kontaktirate R&E Officera sledecom recenicom:

Aplikant Artur McGregor zahteva R&E Officera radi Department Interviewa.
Zabranjeno je zvati non stop broj te je dozvoljeno jednom u 30 minuta traziti officera. Kao lokaciju, potrebno je navesti LSPDHQ.

Potpisano,
Los Santos Police Department,
Recruitment & Employment Division,
Commanding Officer, Xavier Sapphira

Xavier_Sapphira

Re: Artur McGregor [FAILED #003]

Post by Xavier_Sapphira » Tue Aug 21, 2018 5:25 pm

Image LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
"TO PROTECT AND TO SERVE"

Postovani Artur McGregor,

Ovim putem vas obavjestavamo da nakon detaljnog razmatranja vaseg interview-a Recruitment & Employment Officeri su odlucili da ste nazalost PALI interview. Zahvaljujemo vam se na interesiranju za LSPD i zelimo vam vise srece drugi puta.

- ((Neaktivnost i nezainteresovanost))

Potpisano,
Los Santos Police Department,
Recruitment & Employment Division,
Commanding Officer, Xavier Sapphira

Locked