Joe Wilson [ACCEPTED #003]

Locked
Joe_Wilson

Joe Wilson [ACCEPTED #003]

Post by Joe_Wilson » Wed Jul 25, 2018 12:27 pm

Image
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
APPLICATION FORM

1. PERSONAL INFORMATIONS
  • (( IN CHARACTER ))

1.1 Ime i Prezime: Joe Wilson
    1.2 Datum rodjenja, godine: 17.06.1994. , 24
    1.3 Mesto rodjenja: Los Santos
    1.4 Prebivaliste, adresa: Jefferson 23
    1.5 Pol: Muško
    1.6 Obrazovanje: Srednja škola (Gimnazija)
    1.7 Drzavljanstvo: SAD
    1.8 Kontakt telefon: 531662
    1.9 Trenutna profesija: Farmer

1.10 Kopija vozacke dozvole: **Zakacena kopija vd.**

(( OUT OF CHARACTER ))

1.11 Ime (Opcionalno): Luka
    1.12 Prezime (Opcionalno): /
    1.13 Godine: 20
    1.14 Pol: Muško
    1.15 Koliko dnevno mozete igrati: 2-5 sati
    1.16 Koliko dugo igrate na City of Angels zajednici: 2 godine
    1.17 Navedite ispod sva prethodna imena koja ste koristili na serveru: Luke_Martin, Robert_Bianchi, Jerry_Walker

1.18 Da li ste spremni da ukoliko pripadate bilo kojoj drugoj oficijalnoj ili ne oficijalnoj fakciji napustite: Da

1.19 Slika vaseg stats-a sa UCPa: UCP Stats
    1.20 Slika vaseg stats-a InGame: InGame Stats
    1.21 Da li tecno govorite Srpski/Bosanski/Hrvatski: Da
    1.22 Da li posedujete ispravan TeamSpeak3 i mikrofon koji mozete svakodnevno koristiti: Da

2. JOB PREVIEW AND QUESTIONAIRE
  • (( IN CHARACTER ))

2.1 Navedite vase mane i vrline te ih objasnite:
    • Svaka osoba nerado govori, piše o svojim manama, a vrlo rado spominje svoje vrline, pa tako i ja. Da počnemo prvo sa komunikacijama. Jako volim komunicirati sa svima, možda i previše, te je zato to ponekad mana, a ponekad vrlina, zavisi kako i u kojoj situaciji to gledate. Također, nešto što bi svrstao pod oboje je možda brzina donošenja odluke. Katkad je to vrlo dobra odluka i može poslužiti, a katkad je to lošija, ali naravno, sve se da popraviti. Vrline su mi naprimjer, da se snalazim u gužvi, u nepoznatim mjestima, mogu raditi pod stresom, ignorirati nebitne stvari, te se fokusirati na ono što je bitno. Također, vrlina bi bila i ta da sam perfekcionist. Nikada posao neću ostaviti nedovršen, nego će on uvijek biti urađen sa najboljom mogućom namjerom i do potpunog savršenstva. Još jedna vrlina je ta da sam uvijek dobro (prijateljski) raspoložen.
    2.2 Kakav posao treba obavljati jedan officer:
    • Kao prvo, jedan Police Officer mora biti spreman na svakakvu vrstu izazova svakodnevno i u svakom trenutku. Njega nikakve stvari ne smiju iznenaditi. Kao drugo, uvijek, ali baš uvijek mora biti ostati fokusiran na sve oko sebe, te pripaziti na bilo kakvu opasnost ili nezgodu. Također, u bilo kakvim situacijama, Police Officer mora ostati smiren, pribran i strog, ali ne strog da bude otresit prema civilima koji nemaju veze sa događajem koji se dogodi, nego da ipak ima razumijevanja prema svima. Police Officer treba dati sve od sebe kako bi pomogao građanima, te također dati sve od sebe kako bi napredovao u Departmentu, do najvećeg mogućeg čina. Police Officer mora voljeti svoj posao, a ne da ga obavlja silom, nevoljko.
    2.3 Objasnite kako shvatate motto "To Protect and To Serve":
    • Slogan To Protect and To serve sam po sebi već puno toga otkriva. Svaki individualac kada ugleda to, u nekom dijelu svoga mozga osjećati će sigurnost. Zaštita građana i je najbitnija stavka u poslu jednog Police Officera. Građani moraju znati da je Police Department u svakom trenutku spreman i pripravan izaći njima na uslugu, te mislim da je taj slogan od velikog značenja kako građanima tako i Departmentu.
    2.4 Napisite nekoliko recenica o vasoj proslosti i vasem zivotu:
    • Rođen sam u Los Santosu, u financijski osrednjoj obitelji, a odrastao sam u kraju Jefferson, poznatom po siromaštvu i uličnim bandama. Naravno, nikad me takve stvari nisu zanimale, te sam se uvijek klonio toga, i nastojao biti bolji čovjek i ne upasti u takvo društvo. Nikada nisam imao doticaja sa uličnim životom na svoju sreću, nego sam uvijek ganjao da završim školu, te da postanem pravi čovjek. Što sam na kraju i napravio. Razmišljao sam da odem na nekakav koledž ili takvo što, ali sam se ipak opredijelio da pokušam postati Police Officer. Želim pomoći svim ljudima koji su odrasli u kvartovima gdje sam odrastao i ja, a pogotovo toj djeci, da ih ne povuče tama ulice i loši ljudi.
    2.5 Kako po vama izgleda savrsen Police Officer i kada sme upotrebiti vatreno oruzije::
    • Savšren Police Officer je naravno Officer koji svoj posao obavlja profesionalno, i koji je uvijek raspoložen do nekakve granice. On se mora ponašati u skladu sa zakonom, te ne bi trebao svoj posao obavljati na svoju ruku i bez odobrenja viših činova. Također, meni bitna stvar je da Police Officer bude fizički spreman, da može izdržati potjeru, kontrolirati svoje disanje i savladati trčanje. Također, najbitnija stvar je psihička sprema. Ako nisi psihički spreman u glavi, nisi ni dobar za ovaj posao. Svaki Officer dakle mora biti psihički spreman! Police Officer svoje odluke mora donositi brzo, ali te odluke moraju biti prave. Mora brzo odgovarati na sve pozive, što u jednu ruku označava da mora imati i dobre vozačke i motoričke sposobnosti. Savršen Officer bi također trebao imati dobar odnos i dobru komunikaciju sa svojim radnim kolegama, kako ne bi bilo nikakvih prepirki i neslaganja unutar Departmenta, svi bi trebali raditi za svoje radne kolege i učiniti im posao boljim i lakšim.
      Nadalje, Officer bi svoje vatreno oružje trebao koristiti isključivo u svoju samoobranu ili obranu drugih pojedinaca u ugroženoj okolini. Vatreno oružje se nikada ne treba vaditi iz svoga pojasa, ako ga se neće upotrijebiti. Ne smije ga koristiti nitko tko nije samopouzdan i pribran. Također, vatreno oružje se može upotrijebiti i na dovođenje individualca u prepad ili paniku, naravno ako se to odobri. Također, moguće je koristiti vatreno oružje i bez njegovog okidanja, tako da individualac ipak u sebi osjeća strahopoštovanje.

3. DECLARATION
  • (( IN CHARACTER ))

3.1 Ja, Joe Wilson, potvrdjujem da je sve u ovoj aplikaciji tacno i da ne postoje lazne informacije koje su izdate u ovoj aplikaciji. Takodje priznajem da je aplikacija bila ispunjena sama bez ikakve pomoci i bez saveta i odgovora drugih ili fizickog/psihickog pritiska/nagovora drugih ljudi vec svojom voljom. Razumem da sve izdate netacne informacije dovode do odbijanja prijave i pokretanja krivicnog postupka.

(( OUT OF CHARACTER ))

3.2 Ja, Luka Martinović, se slazem sa svim uslovime policije i da su sve informacije izdate u aplikaciji istinite i da u ovoj aplikaciji priznajem istoriju kazni od strane administracije bez laganja. Nemam nikakav kontakt sa policijom i nisam na black listi Los Santos Police Departmenta. Ja se slazem da budem aktivan kad god imam pristup igrici i serveru.

4. (( DODATNE INFORMACIJE I KOMENTARI ))
  • 4.1 Dodatni komentar: Bio sam član LSPD-a prošle godine, prije Global Restarta pod nickovima Robert_Bianchi i Jerry_Walker, htio sam postaviti Reinstatement request, ali mi je chief Hoffman rekao da ipak postavim ponovnu aplikaciju. Uživajte! :)

Xavier_Sapphira

Re: Joe Wilson

Post by Xavier_Sapphira » Wed Jul 25, 2018 1:05 pm

Image LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
TO PROTECT AND TO SERVE

Postovani Joe Wilson,

Ovim putem vas obavestavamo da je nakon pregleda od strane Recruitment & Employment vasa aplikacija PRIHVACENA te vas obavestavamo da ste uspesno usli u Regrutni Proces Los Santos Police Departmenta. Sledeci korak u Regrutnom Procesu je FAZA 2 (Department Interview). Da biste pristupili toj fazi, potrebno je da budete ispred LSPD Headquarters-a i da strpljivo cekate. Obavezno je da pozivom na 911 kontaktirate R&E Officera sledecom recenicom:

Aplikant Joe Wilson zahteva R&E Officera radi Department Interviewa.
Zabranjeno je zvati non stop broj te je dozvoljeno jednom u 30 minuta traziti officera. Kao lokaciju, potrebno je navesti LSPDHQ.

Potpisano,
Los Santos Police Department,
Recruitment & Employment Division,
Recruitment & Employment Officer I, Xavier Sapphira

Xavier_Sapphira

Re: Joe Wilson

Post by Xavier_Sapphira » Wed Jul 25, 2018 9:58 pm

"TO PROTECT AND TO SERVE"

Postovani Joe Wilson,

Ovim putem vas obavjestavamo da nakon detaljnog razmatranja vaseg interview-a Recruitment & Employment Officeri su odlucili da ste uspjesno POLOZILI. Sljedeci ujedno i posljednji korak je Police Academy (PA) a nakon toga Final Exam (FE). Javite se prvo slobodnom R&E Officeru da vas preuzme za akademiju.

Potpisano,
Recruitment & Employment Officer I, Xavier Sapphira

Xavier_Sapphira

Re: Joe Wilson [FE]

Post by Xavier_Sapphira » Mon Aug 06, 2018 9:33 pm

"TO PROTECT AND TO SERVE"

Postovani Joe Wilson,

Ovim putem vas obavjestavamo da nakon vase obuke i prisustva na Police Academy (PA) Recruitment & Employment Officeri su odlucili da ste uspjesno PROSLI. Sljedeci ujedno i posljednji korak je Final Exam (FE). Vas Final Exemination ce biti vama poslan, te cete imati tacno 2h od primitka Final Exama da ga rijesite i posaljete nazad.

Potpisano,
Commanding Officer, Xavier Sapphira

Xavier_Sapphira

Re: Joe Wilson [ACCEPTED #003]

Post by Xavier_Sapphira » Mon Aug 06, 2018 9:52 pm

Image POLICE ACADEMY EXAMINATION ACCEPTED
Dragi aplikante,

Vas Police Academy Examination je detaljno pregledan od strane Recruitment & Employment Officera i donijeta je konacna odluka. Vas Police Academy Examination je zadovoljio nase kriterije , te je stavljen na ACCEPTED

Vas slijedeci i poslijednji korak prije stupanja na duznost kao Police Officer je Department Induction.

S postovanjem,

Recruitment & Employment Division, Administrative Services Bureau
Commanding Officer, Xavier Sapphira

Locked